تاریخ انتشار : شنبه 15 مرداد 1401 - 15:51
56 بازدید
کد خبر : 200294

دانلود زیرنویس فیلم They/Them 2022

دانلود زیرنویس فیلم They/Them 2022

دانلود زیرنویس فیلم They/Them 2022 آنها/آنها یک فیلم اسلشر آمریکایی محصول ۲۰۲۲ است که توسط جان لوگان در اولین کارگردانی بلندش نوشته و کارگردانی شد و توسط پروداکشن بلومهاوس تهیه شد. تئو ژرمن، کری پرستون، آنا کلامسکی، آستین کروت، کوی تان، آنا لور، کوپر کخ، مونیک کیم، داروین دل فابرو، هیلی گریفیث، بون پلات، مارک

دانلود زیرنویس فیلم They/Them 2022 آنها/آنها یک فیلم اسلشر آمریکایی محصول ۲۰۲۲ است که توسط جان لوگان در اولین کارگردانی بلندش نوشته و کارگردانی شد و توسط پروداکشن بلومهاوس تهیه شد. تئو ژرمن، کری پرستون، آنا کلامسکی، آستین کروت، کوی تان، آنا لور، کوپر کخ، مونیک کیم، داروین دل فابرو، هیلی گریفیث، بون پلات، مارک اشورث و کوین بیکن در آن بازی می‌کنند و گروهی از افراد LGBTQ را دنبال می‌کند. که در حین حضور در اردوگاه تبدیل شدن، هدف یک قاتل نقابدار قرار می گیرند. این فیلم برای اولین بار در جشنواره فیلم Outfest در ۲۴ ژوئیه ۲۰۲۲ به نمایش درآمد و در ۵ آگوست ۲۰۲۲ برای پخش در Peacock منتشر شد. نقدهای متفاوتی دریافت کرد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم They/Them 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم They/Them 2022 در شب، یک شخصیت مرموز یک بزرگسال را که در حال رانندگی به یک کمپ تبدیلی معروف به کمپ ویسلر است، می کشد. صبح، گروهی از LGBTQ به کمپ ویسلر می رسند. اوون ویسلر محل را اداره می کند. او خود را معرفی می کند و آن را فضایی فراگیر و امن توصیف می کند. این گروه در یک دایره گرد هم می آیند و دلیل آمدن خود به کمپ ویسلر را به اشتراک می گذارند. جردن، که ترنس و غیر باینری است، می گوید که آنها با خانواده مذهبی خود قراردادی بستند تا به مدت یک هفته شرکت کنند تا بتوانند از نظر قانونی خود را رها کنند. اوون یکی دیگر از اعضا به نام الکساندرا را به خاطر عدم به اشتراک گذاشتن ترنس بودنشان مورد انتقاد قرار می دهد. آنها را وادار می کند برای «بی صداقتی» به کابین پسر بروند. الکساندرا بعداً پرستار مولی را متقاعد کرد که به او استرادیول، هورمون استروژن بدهد.

این گروه در فعالیت هایی شرکت می کند که توسط مدیر دو و میدانی زین و نامزدش، مدیر فعالیت ها سارا نظارت می شود. یک شب، اوون گروه را به دو دسته تقسیم می کند و به آنها می گوید که ۱۰ دقیقه با هم بنشینند. جردن و الکساندرا شخص مرموز را در جنگل می بینند. روز بعد، دکتر کورا ویستلر، درمانگر کمپ، اعضای گروه از جمله جردن را تحقیر می کند. این گروه یک مهمانی رقصی برگزار می کنند که اوون در حالی که از دور تماشا می کند، اخم می کند. جردن عکس هایی پیدا می کند که تاریخچه اردوگاه ویسلر، از جمله شکنجه کودکان را نشان می دهد. مولی جردن را می‌گیرد، می‌گوید نمی‌دانست و قول می‌دهد از گروه محافظت کند. دست‌کار اردوگاه، بالتازار، اوقات فراغت خود را با دوربینی که در اتاق دوش گذاشته دختران را مشاهده می‌کند. شخصیت مرموز او را می کشد.

روز بعد، گروه بر اساس جنسیت تقسیم می شود. پسرها به میدان تیر می روند در حالی که دخترها برای پسرها پای درست می کنند. جردن در مسابقه تیراندازی زین را شکست داد. اوون به جای «آنها»، جردن را «او» خطاب می کند. سارا سعی می‌کند کیم، یک همجنس‌گرای بسته را بیرون بیاورد. کیم بعداً به دوستش ورونیکا می گوید و آنها رابطه جنسی دارند. اوون به توبی، مرد همجنس گرا دستور می دهد که به سگ اوون، دوک، شلیک کند، زیرا دوک سرطان دارد. اگر او از انجام این کار امتناع کند، زین شروع به شکنجه دوک با شکستن پاهای سگ می کند. جردن در عوض دوک را می کشد و طوفان می کند. جردن، الکساندرا و توبی توافق می کنند که صبح کمپ ویسلر را ترک کنند. گابریل با استو، که تمایلات جنسی او را زیر سوال برده است، رابطه جنسی دارد. گابریل فاش می کند که در کمپ ویسلر کار می کنند. اوون و زین استو را مجبور می‌کنند در درمان بیزاری شرکت کند، شکلی از شکنجه برق‌گرفتگی که اوون می‌گوید استیو را به یک دگرجنس‌گرا تبدیل می‌کند. با یافتن استو بیهوش، مولی استعفا می دهد و می گوید که به پلیس خواهد رفت. اوون او را تهدید می کند که بماند. شخصیت مرموز زین و سارا را قصاب می‌کند و گابریل را به‌طور مرگباری برق‌آمیز می‌کند.

همه افراد در کمپ ویسلر پس از یافتن اجساد گرد هم می آیند. شخصیت مرموز کورا را می کشد. الکساندرا اعضای جوانتر را به بیرون از کمپ هدایت می کند. شخصیت مرموز خود را مولی نشان می دهد. نام اصلی او آنجی فلپس است. بزرگسالی که یک شب او را کشت، مولی بود. آنجی در کمپ ویسلر شرکت کرد و در جوانی در آنجا شکنجه شد. او مأموریت خود را بستند هر اردوگاه تبدیلی موجود را ببندد. انجی به اوون حمله می کند اما نمی تواند دست برتر را به دست آورد. جردن تفنگ اوون را می گیرد اما شلیک نمی کند و به آنجی فرصت می دهد تا خودش اوون را بکشد. انجی سعی می کند با جردن صحبت کند تا به او کمک کند اما آنها قبول نمی کنند. پلیس مولی را دستگیر می کند. این گروه موافقت می کند که زندگی خود را به طور کامل زندگی کنند.

زیرنویس فیلم They/Them 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس They/Them 2022 در ۹ آوریل ۲۰۲۱، اعلام شد که جان لوگان فیلم ترسناک Whistler Camp را در اولین کارگردانی بلند خود می‌نویسد و کارگردانی می‌کند، و جیسون بلوم و مایکل آگیلار به‌عنوان تهیه‌کنندگان برای Blumhouse Productions پیوستند. در سپتامبر ۲۰۲۱، فیلم بدون عنوان شد و گزارش شد که تئو ژرمین، کوین بیکن، کری پرستون، و آنا کلامسکی به بازیگران پیوستند؛ بیکن و اسکات ترنر شوفیلد تهیه کنندگان اجرایی. عکاسی اصلی با فیلمبردار لین مونکریف در آتلانتا در کمپ راتلج در ۱۳ سپتامبر ۲۰۲۱ با عنوان کاری Joice آغاز شد. در ۱ اکتبر، اعلام شد که این فیلم برای اولین بار در Peacock نمایش داده می شود و Quei Tann، Austin Crute، Anna Lore، Monique Kim، Cooper Koch و Darwin del Fabro نیز در آن ایفای نقش خواهند کرد.  بلوم گفت که پس از انتشار مستند «دعا کن»، به ساختن یک فیلم سینمایی درباره تبدیل درمانی گرایش پیدا کرده است. او همچنین تصریح کرد که ایده فیلم به طور کامل توسط لوگان، که آن را بر روی مشخصات نوشته است، تصور کرده است.

زیرنویس They/Them 2022 - بلو سابتایتل

این فیلم برای اولین بار در جشنواره فیلم Outfest در ۲۴ ژوئیه ۲۰۲۲ به نمایش درآمد. اولین نمایش آن در Peacock در ۵ اوت ۲۰۲۲ انجام شد.

در جمع‌آوری بازبینی Rotten Tomatoes، ۳۶ درصد از ۳۶ بررسی، با میانگین امتیاز ۴.۸/۱۰ مثبت هستند. اجماع انتقادی چنین می‌گوید: «اگرچه برای بازیگران قوی و پیش‌فرض فراگیرش مستحق اعتبار است، اما آنها/آنها بیش از آن کثیف هستند و نمی‌توانند بیشتر از عمق پوست بریده شوند.»

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.