تاریخ انتشار : پنجشنبه 18 فروردین 1401 - 17:56
32 بازدید
کد خبر : 196500

دانلود زیرنویس فیلم The Sadness 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Sadness 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Sadness 2021 در آخرین نقد جشنواره فیلم ترسناک بروکلین درباره فیلم Lux Æterna اثر گاسپار نوئه، درباره شکستن عینکم نوشتم. امشب، در اکران فیلم اصلی شب اختتامیه جشنواره، غم (کارگردان راب جباز)، ای کاش می‌شدند. همه نشانه‌ها حاکی از یک تجربه واقعی بود: یک هشدار محتوایی برای «خشونت شدید»، یک تریلر

دانلود زیرنویس فیلم The Sadness 2021 در آخرین نقد جشنواره فیلم ترسناک بروکلین درباره فیلم Lux Æterna اثر گاسپار نوئه، درباره شکستن عینکم نوشتم. امشب، در اکران فیلم اصلی شب اختتامیه جشنواره، غم (کارگردان راب جباز)، ای کاش می‌شدند. همه نشانه‌ها حاکی از یک تجربه واقعی بود: یک هشدار محتوایی برای «خشونت شدید»، یک تریلر که دارای آبفشان خونی است که هر اینچ مربع از واگن مترو را پوشانده است، و یک برنامه‌نویس اصلی که آن را به عنوان «یکی از متجاوزانه‌ترین» توصیف می‌کند. -فیلم‌های ترسناک چهره تو که به تازگی منتشر می‌شوند.» اینکه بگویم به من اخطار داده شد، صراحتاً اغراق آمیز است، زیرا آمیزه‌ای از سادیسم ، کار دوربین بی‌وقفه، و جلوه‌های ویژه تهوع‌آوری که در غم به نمایش درآمده است، برای تماشای فیلم آنقدر وحشتناک است که من را تا مرز اشک درآورد.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/the-sadness-2021/

THE SADNESS (2021) Official RED BAND Trailer (HD) TAIWANESE HORROR - YouTube

زیرنویس فیلم The Sadness 2021 در حالی که فیلمی زامبی و سرایت در تقلیل‌گراترین طبقه‌بندی خود، غم از قلمرو فروپاشی به سبک رومرو خارج می‌شود تا نوع جدیدی از هیولا را معرفی کند: زامبی سادیست، آلوده به ویروسی (به نام جذاب آلوین) که یک حالت آتاویستی ایجاد می‌کند.

تمایل به ارتکاب خشونت تصاویر فاسد هستند: تصاویری از شکنجه گروهی، عیاشی های غرق در خون، آب شدن پوست، و کالسکه های نوزاد پر از احشاء. مانند سگی که برای لذت بردن از مجازات تحقیرآمیز، دماغش را در مدفوع خود فرو کرده است، جباز دست بیننده را به چنگ می‌اندازد و او را به سمت باکانالیا نگه می‌دارد: دوربین از مرگ در امان نیست، زیرا در غم ترس نیست – مانند هیچکاک. ممکن است ادعا کند – آنچه را که دیده نمی شود، اما آنچه را می توان تحمل کرد. فیلم را باید به خاطر این رویکرد منحصربه‌فرد وحشتناک و کاملا متعهد ستایش کرد: هر نیش و چاقو و هک تأثیر ملموسی بر پوست می‌گذارد، تهدید مبتذل هر زامبی به طرز تکان‌دهنده‌ای مبنی بر تجزیه اندام تناسلی مانند یک توهین شخصی است. با چنین چرخش‌های خشونت‌آمیز گرافیکی و صریح، که هر کدام انحراف آخرین را تشدید می‌کنند، غم و اندوه، رقص رقت‌آور خود را مستقیماً به بدن تماشاگر منتقل می‌کند، با وحشت نفس نفس می‌زند، دست روی دهان.

BHFF REVIEW: 'The Sadness' (2021) Is Tear-Jerkingly Depraved – Flip Screen

زیرنویس The Sadness 2021 البته برنامه‌ریز جشنواره‌ای که فیلم را معرفی کرد، گام‌هایی بر «فراترخش» آن ساخت، اما آنچه که او آن را «به‌موقع بودن وحشتناک» نامید، چطور؟ به هر حال، فیلم حول محور گسترش یک سرایت ویروسی مرموز می‌چرخد که بی‌تفاوتی دولت، نظریه‌پردازی حقه‌بازی و انکار سر در شن مانع از پاسخ به آن می‌شود.

از آنجایی که ترس فیلم با توانایی تماشاگر برای همدردی با چنین زمان‌های بی‌سابقه‌ای تقویت می‌شود، رابطه آن با همه‌گیری کووید-۱۹ ارزش بررسی دارد. غالباً، فیلم با یک نکته آموزشی ناله‌آمیز برخورد می‌کند: یک پزشک (لان وی-هوا) به مداحی برای جامعه‌ای تحت محاصره می‌رود («همه چیز باید سیاسی شود. دیگر نمی‌توان حقیقتی وجود داشت.») گویی بیننده این کار را نمی‌کند. در حال حاضر تجربه دست اول از چنین واقعیت است.

The Sadness (2021) - IMDb

جایی که تخلف واقعی فیلم نه در این مشت زدن است و نه در سطل های خونش، بلکه در رفتارش با قربانیان این بیماری است. همسایه شیرین اما بدبین قهرمانان فیلم، جیم (برانت ژو) و کت (رجینا لی) را در نظر بگیرید: در ابتدا با نادیده گرفتن آلوین به عنوان یک حقه، او یکی از اولین قربانیان فیلم می شود. شخصیت او واقعیت خود ما را تجسم می بخشد که وقتی مردم به COVID اعتقاد ندارند، اغلب می میرند و این غم انگیز است. در بهترین حالت، رابطه فیلم با بیماری همه گیر، انتقادی از ناتوانی نخبگان و بهایی پرداخته شده توسط افراد حاضر در زمین است. جایی در وسط، سرایت را به عنوان وسیله‌ای برای خشونت اجتماعی مطرح می‌کند که به صورت استعاری مانند خونخواهی در هوا پخش می‌شود. اما در بدترین حالت، (تقریباً به معنای واقعی کلمه) یک شک کشنده بسیار واقعی را که زخمش هنوز در حال جوشیدن است، شیطانی جلوه می دهد. به احتمال زیاد، هر سه مورد را انجام می‌دهد: اگر بتوان از میان گودال‌های روده نگاه کرد، غم و اندوه رابطه مردم با کووید را به‌عنوان یک پدیده اجتماعی و رسانه‌ای به شیوه‌ای بسیار جدی‌تر و تحریک‌آمیزتر از سایر نوشته‌های «فیلم کووید» مشکل‌ساز می‌کند. ” ژانر. دسته. تعداد بیشتری از این فیلم‌ها در حال فروپاشی هستند، اما بی‌رحمی تأمل‌برانگیز و دل‌انگیز The Sadness مطمئناً آن را در مراحل اولیه قرار می‌دهد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.