تاریخ انتشار : شنبه 15 مرداد 1401 - 15:56
75 بازدید
کد خبر : 200297

دانلود زیرنویس فیلم Pilgrims 2021

دانلود زیرنویس فیلم Pilgrims 2021

دانلود زیرنویس فیلم Pilgrims 2021 ایندره و پاولیوس اخیراً با هم در تماس نبوده اند. اما چون پایش در گچ است، موافقت می کند که او را به شهر کوچکی نزدیک فرودگاه براند، جایی که برادرش و دوست پسرش مردند. برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید زیرنویس فیلم Pilgrims 2021 آن شب آنها ترمینال هوایی

دانلود زیرنویس فیلم Pilgrims 2021 ایندره و پاولیوس اخیراً با هم در تماس نبوده اند. اما چون پایش در گچ است، موافقت می کند که او را به شهر کوچکی نزدیک فرودگاه براند، جایی که برادرش و دوست پسرش مردند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Pilgrims 2021  - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Pilgrims 2021 آن شب آنها ترمینال هوایی که ماتاس با پرواز دیرهنگام به آنجا رسید را بررسی کردند. آنها به رستورانی می روند تا آیوا را بخواهند که دیگر در آنجا کار نمی کند. پاولیوس دوباره قدم های ماتاس را در رستوران به سمت میزی می برد که او و ویتنیس با هم درگیر شدند. صبح روز بعد، یک خانم مسن آنها را در اطراف یک خانه خانوادگی بزرگ برای فروش نشان می دهد، اما از تعقیب آنها به سرداب امتناع می ورزد، جایی که آنها سعی می کنند نحوه گرفتن عکس های پزشکی قانونی روی تلفن پائولیوس را به صف کنند.

زیرنویس فیلم Pilgrims 2021  - بلو سابتایتل

زیرنویس Pilgrims 2021 هنگامی که آنها ظاهر می شوند، نوه بانوی پیر، جورجیس، آنها را می شناسد. او آنها را بیرون می کند. اما نه قبل از اینکه پاولیوس آینه بال ماشینش را بشکند. مارتیناس برای فروش یک آئودی خاکستری نقره ای وارد می شود. پائولیوس تنها پس از اینکه بفهمد محبوس شدن در صندوق عقب مانند برادرش چگونه است، با خرید آن موافقت می کند.

زیرنویس Pilgrims 2021  - بلو سابتایتل

هنگامی که ایوا را در حال کار در یک فروشگاه مبلمان می بینند، پاولیوس می خواهد بداند چرا او با پلیس تماس نگرفته است. پلیس وارد می شود تا او را به دلیل آسیب رساندن به ماشین پیرزن دستگیر کند. ایوا به ایندره می گوید که شاهد چیزی بود که به نظر می رسید فقط یک دعوای معمولی در بار بود.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.