تاریخ انتشار : شنبه 16 بهمن 1400 - 17:51
59 بازدید
کد خبر : 194216

دانلود زیرنویس فیلم One Hundred Steps 2000 – زیرنویس آبی

دانلود زیرنویس فیلم One Hundred Steps 2000 – زیرنویس آبی

دانلود زیرنویس فیلم One Hundred Steps 2000 فیلمی ایتالیایی است که در سال ۲۰۰۰ به کارگردانی مارکو تولیو جیوردانا درباره زندگی پپینو ایمپاستاتو، فعال سیاسی چپ مخالف مافیا در سیسیل، اکران شد. داستان در شهر کوچک سینیسی در استان پالرمو، زادگاه خانواده ایمپاستاتو اتفاق می افتد. صد قدم تعداد قدم هایی بود که برای رسیدن

دانلود زیرنویس فیلم One Hundred Steps 2000 فیلمی ایتالیایی است که در سال ۲۰۰۰ به کارگردانی مارکو تولیو جیوردانا درباره زندگی پپینو ایمپاستاتو، فعال سیاسی چپ مخالف مافیا در سیسیل، اکران شد. داستان در شهر کوچک سینیسی در استان پالرمو، زادگاه خانواده ایمپاستاتو اتفاق می افتد. صد قدم تعداد قدم هایی بود که برای رسیدن از خانه ایمپاستاتو به خانه رئیس مافیا تانو بادالامنتی طی شد. این فیلم بر روی DVD های منطقه ۲ و ۴ منتشر شده است اما نسخه ۱ منطقه ای هنوز ساخته نشده است.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/one-hundred-steps-2000/

I cento passi / One Hundred Steps (2000) / AvaxHome

فیلم در حالی آغاز می‌شود که پپینو در حال خواندن آهنگ محبوب «Nel blu, dipinto di blu» به همراه برادرش در صندلی عقب ماشین در راه رفتن به یک جمع خانوادگی است. خانواده در جامعه جایگاه خوبی دارند و این را جشن می گیرند. در این صحنه رابطه پپینو و عمویش سزار مانزلا برقرار می شود. عموی او یک رئیس دان یا مافیا در شهر کوچک Cinisi است که داستان در آن جریان دارد. در یک صحنه، بلافاصله پس از گردهمایی شاد خانوادگی، شاهد کشته شدن دون سزار توسط یک خودروی بمب گذاری شده توسط یک رئیس مافیای رقیب هستیم. این به زمان بی گناهی پپینو پایان می دهد. حتی به عنوان یک کودک کوچک، او را به واقعیت های زندگی در مافیا سوق داده است.

One Hundred Steps (2000) - IMDb

پس از تشییع جنازه عمویش، او نزد یک نقاش محلی، استفانو ونوتی، که او نیز یکی از اعضای بسیار صریح حزب کمونیست در سیسیل است، می رود تا تصویری از سزار بکشد. استفانو امتناع می کند و واقعاً دلیلی به او نمی دهد. او زمانی که سزار زنده بود به دلیل تفاوت زیاد در دیدگاه‌های سیاسی با آنها کنار نمی‌آمد، اما نمی‌توانست این را برای پسر کوچک لجباز غمگین توضیح دهد. استفانو در نهایت پپینو را زیر بال خود می گیرد و با همکاری با حزب کمونیست در سیسیل، از انرژی سرسختانه خود برای استفاده بهتر استفاده می کند. سپس داستان به زمانی پیش می‌رود که پپینو یک جوان بالغ در اوایل دهه ۲۰ زندگی‌اش است که به مصادره زمین‌های دولتی که متعلق به کشاورزان محلی برای ساختن فرودگاه با همراهانش در حزب کمونیست بود، اعتراض می‌کند. همه آنها در یک زندان محلی قرار می گیرند، جایی که پپینو توسط پدرش نجات می یابد.

دانلود زیرنویس فیلم One Hundred Steps 2000 – سابکده

پس از این واقعه، پپینو مقاله ای را برای استفانو به ارمغان می آورد که برای یک روزنامه تبلیغاتی محلی نوشته بود با عنوان «La Mafia è una montagna di merda» یا «مافیا انبوهی از گنده است» که استفانو آن را بیش از حد افراطی و برای انتشار آن بسیار خطرناک می داند. این نقطه ای است که بین پپینو و استفانو وقفه ایجاد می شود. پپینو از نظر نفرت از مافیا و نیازش به افشای همه فسادهایی که در شهر اتفاق می‌افتد، بیشتر و شدیدتر می‌شود. پپینو و پدرش به خاطر این مقاله با هم درگیر می شوند و این باعث ایجاد شکاف بین پپینو و خانواده اش می شود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.