تاریخ انتشار : شنبه 6 فروردین 1401 - 18:00
48 بازدید
کد خبر : 196079

دانلود زیرنویس فیلم Bheemla Nayak 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Bheemla Nayak 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Bheemla Nayak 2022 یک فیلم اکشن درام به زبان تلوگوی هندی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی ساگار کی چاندرا بر اساس فیلمنامه ای نوشته تریویکرام سرینیواس است. این بازسازی فیلم مالایایی ۲۰۲۰ Ayyappanum Koshiyum توسط ساچی است. این فیلم که توسط Suryadevara Naga Vamsi از Sithara Entertainments تهیه شده است، بازیگرانی چون Pawan

دانلود زیرنویس فیلم Bheemla Nayak 2022 یک فیلم اکشن درام به زبان تلوگوی هندی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی ساگار کی چاندرا بر اساس فیلمنامه ای نوشته تریویکرام سرینیواس است. این بازسازی فیلم مالایایی ۲۰۲۰ Ayyappanum Koshiyum توسط ساچی است. این فیلم که توسط Suryadevara Naga Vamsi از Sithara Entertainments تهیه شده است، بازیگرانی چون Pawan Kalyan، Rana Daggubati، Nithya Menen و Samyuktha Menon به ایفای نقش پرداخته اند.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/bheemla-nayak-2022/

Bheemla Nayak release delayed: Pawan Kalyan & Rana Daggubati starrer to be  out in February 2022 | PINKVILLA

زیرنویس فیلم Bheemla Nayak 2022 این فیلم به طور رسمی در اکتبر ۲۰۲۰ معرفی شد. تصویربرداری اصلی فیلم در ژانویه ۲۰۲۱ در حیدرآباد آغاز شد. فیلمبرداری برای مدت کوتاهی به دلیل همه‌گیری COVID-19 متوقف شد که در ژوئیه ۲۰۲۱ از سر گرفته شد و در فوریه ۲۰۲۲ به پایان رسید. موسیقی این فیلم توسط S. Thaman ساخته شده است و فیلمبرداری و تدوین توسط Ravi K. Chandran و Naveen Nooli به ترتیب انجام شده است. Bheemla Nayak در ۲۵ فوریه ۲۰۲۲ در سینما اکران شد و مورد بازبینی مثبت قرار گرفت.

دانیل شکار، هاوالدار سابق، و راننده اش در یک شب از مرز ایالتی از تلانگانا به آندرا پرادش می گذرند. پلیس در پست بازرسی آنها را به خاطر حمل مشروب فراتر از حد مجاز متوقف می کند، اما دنی مست، که از به هم خوردن خوابش عصبانی است، آنها را کتک می زند. بهملا نایاک، یک بازرس فرعی، از راه می رسد و به دنی ضربه می زند و تخلف خود را توضیح می دهد. دنی با گفتن اینکه مقصدش در تلانگانا بوده امتناع می کند، اما نایاک او را دستگیر می کند، زیرا دنی به طور فیزیکی از مرز عبور کرده است. یک پاسبان با برداشتن پارچه کمرش دنی را تحقیر می کند، که خشم او را بیشتر می کند.

پلیس یک FIR تشکیل می دهد، اما پس از بررسی تماس های تلفنی او، آنها از دانستن اینکه دنی پسر یک سیاستمدار با نفوذ است و با مردان قدرتمند سیاسی مرتبط است، شوکه می شوند. نایاک همین را به CI Kodanda Ram می‌دهد و از او می‌خواهد با دنی با احترام رفتار کند. نایاک سعی می کند با دنی آشتی کند اما او حاضر به تکان خوردن نیست. نایاک او را با اسلحه تهدید می کند و کنار هم می نشینند. سپس دنی برای نوشیدنی نایاک را آزار می دهد. در حالی که گزینه ای باقی نمانده، نایاک یک بطری از مشروب ضبط شده را باز می کند و سرو می کند، که دنی مخفیانه با تلفن خود فیلم می گیرد. روز بعد، دنی به دادگاه برده می شود و در آنجا به ۱۴ روز حبس محکوم می شود.

وکیل دنی به شرط حضور دو هفته‌ای او در اداره پلیس، او را وثیقه می‌دهد. در اقدامی انتقام جویانه، دنی ویدئویی را که ضبط کرده بود در اختیار مطبوعات قرار می دهد. نایاک با دستور رسیدگی به اقدامات او دستگیر می شود. دنی نایاک را در مقابل پاسگاه پلیس به چالش می کشد. روستاییان که از طرفداران سرسخت نایاک هستند سعی می کنند به دنی حمله کنند اما نایاک با گفتن اینکه دعوای آنها شخصی است آنها را متوقف می کند. ناگاراجو، صاحب یک مغازه اسباب بازی محلی، با کینه ای از نایاک، با دنی دست می دهد. یک سیاستمدار ارشد بین آنها آتش بس ترتیب می دهد، جایی که دنی ارسال مدارک به SP را به تاخیر می اندازد و حضور اجباری او برای دو هفته لغو می شود. با این حال، به اصرار پدرش جیوان کومار، دنی مدارک را به هر حال ارسال می کند و نایاک تعلیق می شود. روز بعد، نایاک بار ناگاراجو را با مواد منفجره منفجر کرد. دنی در مسیر اتوبوس با نایاک ملاقات می کند. دنی سعی می کند با گفتن اینکه باعث شده کارش را از دست بدهد، تسلط خود را ثابت کند. نایاک پاسخ می دهد که حتی اگر نبرد شکست بخورد، او برای پیروزی در جنگ برمی گردد.

Bheemla Nayak (2022)

زیرنویس Bheemla Nayak 2022 پلیس خودروی دنی را توقیف کرده و راننده را برای تلافی دستگیر می کند. در همین حال، جیوان با SP ملاقات می کند و شواهدی را ارائه می دهد که نشان می دهد سوگونا، همسر نایاک، با خرید غیرقانونی کالاهای جنگلی از قبایل، در قاچاق کالا افراط کرده است که منجر به صدور حکم دستگیری او می شود.

نایاک و سوگونا با دانستن این موضوع به همراه نوزادشان به مکانی دورافتاده در جنگل حرکت می کنند. مردان جیوان که موقعیت مکانی آنها را ردیابی می کنند و تلفن سوگونا را می دزدند، نایاک را تهدید به جان او می کنند. نایاک خشمگین به مردان جیوان در یک لژ حمله می کند. دنی از کارهای پدرش بی خبر است و از نایاک می خواهد که دست از کتک زدن آنها بردارد. اما نایاک وسیله نقلیه دنی را منفجر می کند و با هم درگیر می شوند. پلیس از راه می رسد و آنها را متوقف می کند. کوداندا رام به دنی می گوید که نایاک توسط مردم محلی به عنوان معادل خدای روستای کوکیرا دوارا مورد احترام است، بنابراین عاقلانه نیست که با او درگیری داشته باشیم. دنی می‌فهمد که ۱۵ سال پیش، نایاک یک پیمانکار بی‌رحم را کشت که دختران قبیله را برای نجات آنها شکار می‌کرد.

دنی از پدرش می پرسد که آیا آنها باید مصالحه کنند، اما او قبول نمی کند. به درخواست جیوان، اس پی به محل آنها می رود و سوگونا را دستگیر می کند و نایاک را عصبانی می کند. او می رود و جیوان را در خانه اش ملاقات می کند و او را مجبور می کند با اسلحه به دنی زنگ بزند. دنی، که نوزاد نایاک را در بازداشت دارد، از او می‌خواهد تا در Erra Thanda، مکانی خارج از حوزه قضایی پلیس هر دو ایالت برای یک دوئل نهایی ملاقات کند. آنها به شدت مبارزه می کنند و درست زمانی که نایاک می خواهد از تکنیک امضای خود برای برداشتن یک بازو استفاده کند، همسر دنی از راه می رسد و درخواست رحمت می کند. نایاک او را به عنوان یکی از دختران قبیله ای که مدت ها پیش نجات داده بود می شناسد و به آنها اجازه می دهد که آنجا را ترک کنند. آنها با کمال میل پرونده های یکدیگر را پس می گیرند. نایاک که به تلانگانا منتقل می شود، به خانه دنی می رسد. آنها دوباره یکدیگر را معرفی می کنند و دست می دهند.

در ژوئن ۲۰۲۰، Sithara Entertainments حقوق بازسازی تلوگوی فیلم مالایایی ۲۰۲۰ Ayyappanum Koshiyum را خریداری کرد. Saagar K Chandra که پیش از آن Appatlo Okadundevadu (2016) را کارگردانی کرد، برای هدایت این پروژه قرارداد امضا کرد. چندین بازیگر از جمله راوی تجا، نانداموری بالاکریشنا، و رانا داگوباتی برای نقش اصلی مورد بررسی قرار گرفتند. در اکتبر ۲۰۲۰، فیلم به طور رسمی با پاوان کالیان به عنوان یکی از بازیگران اصلی، در نقش یک افسر پلیس که در اصل بیجو منون بازی می کرد، اعلام شد.

در ماه دسامبر، داگوباتی با بازی در نقش Prithviraj Sukumaran از نسخه اصلی، نقش اصلی را تایید کرد. داگوباتی بعداً فاش کرد که قبل از امضای کالیان در پروژه حضور داشته است. او شخصیت خود دانیل شکار را با نقش قبلی‌اش آرجون پراساد از اولین فیلمش رهبر (۲۰۱۰) مقایسه کرد. در حالی که هر دو سیاستمداران مشتاق هستند، او گفت که دانیل “مردی با حق بود که کثیف بازی می کرد”.

فیلمبرداری به طور رسمی با مراسم پوجا در حیدرآباد آغاز شد. این فیلم از عنوان کاری «Production No.12» استفاده می‌کرد و در زبان محاوره‌ای به عنوان فیلم PSPK Rana شناخته می‌شد. عنوان رسمی Bheemla Nayak در ۱۵ اوت ۲۰۲۱ رونمایی شد.

Pawan Kalyan-starrer 'Bheemla Nayak' to hit screens on February 25 | Deccan  Herald

تریویکرام سرینیواس نویسنده و کارگردان برای فیلمنامه و دیالوگ های فیلم استخدام شد S. Thaman برای ساخت موسیقی با فیلمبرداری توسط Prasad Murella، ویرایش توسط Noveen Nooli و طراحی تولید توسط AS Prakash امضا شد. در جولای ۲۰۲۱، مورلا از پروژه انصراف داد و راوی کی چاندران فیلمبردار به عنوان جایگزین به فیلم پیوست.

از سای پالاوی برای بازی در مقابل کالیان استفاده شد، در حالی که آیشواریا راجش به عنوان یک جفت با داگوباتی انتخاب شد. در مارس ۲۰۲۱، گزارش‌هایی منتشر شد مبنی بر اینکه ممکن است Pallavi به پروژه نپیوندد، اما کارگردان Saagar K Chandra آنها را رد کرد و اظهار داشت که او در آوریل به تولید خواهد پیوست. با این حال، پالاوی در نهایت به دلیل تضادهای برنامه ریزی، از شرکت انصراف داد. در ژوئیه، نیتیا منن به جای پالاوی انتخاب شد، در حالی که ساموتیراکانی برای ایفای نقشی محوری قرارداد امضا کرد. در سپتامبر، آیشواریا پروژه را به دلیل درگیری های برنامه ریزی ترک کرد. سامیوکتا منون به جای او در اکتبر تایید شد. در دسامبر ۲۰۲۱، برهمناندام طی مصاحبه ای تایید کرد که در حال ایفای نقش در این فیلم است.

عکاسی اصلی فیلم در ژانویه ۲۰۲۱ آغاز شد.  یک برنامه ۲۵ روزه در یک کارخانه آلومینیوم در حیدرآباد انجام شد. در ماه مارس، صحنه‌های اکشن شامل کالیان و داگوباتی با طراحی رقص Dhilip Subbarayan فیلمبرداری شد. برنامه دوم فیلم در آوریل آغاز شد. بعداً به دلیل موج دوم همه‌گیری COVID-19 در هند، فیلمبرداری متوقف شد. ۳۰ درصد از فیلمبرداری تا ژوئن ۲۰۲۱ به پایان می رسد، و یک مجموعه ویژه در حیدرآباد برای برنامه بعدی ساخته شد.  فیلمبرداری در جولای ۲۰۲۱ از سر گرفته شد یک برنامه جدید در دسامبر آغاز شد، فیلمبرداری در معبد Madanpalle Yellamma در ویکارآباد انجام شد. سکانس های پایانی، از جمله یک آهنگ تبلیغاتی با حضور Kalyan در فوریه ۲۰۲۲ فیلمبرداری شد. فیلمبرداری در ۱۷ فوریه ۲۰۲۲، یک هفته قبل از انتشار برنامه ریزی شده آن به پایان رسید.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.